Doufám,že se vám blog líbí ♥

Únor 2012

Doba ledová

29. února 2012 v 16:01 | Electro |  Filmy
Doba ledová je úspěšný americký animovaný film společností 20th Century Fox a Blue Sky Studios. Děj je situován do prostředí vzdáleného asi 20 000 let. Konkrétněji jak už název napovídá, Doby ledové. První díl vypráví o času migrace do teplejších krajin. Samotný přesun ozvláštňuje tým zvířat, která zaspala hromadnou migraci do teplejších krajin, proto se tam musí vydat na vlastní pěst. Mezi členy patří líný lenochod Sid s Don Juanovskými sklony, mamut Manny trpící na věčné ušlapávání chobotu všemi ostatními z nepozornosti a nakonec šavlozubý tygr Diego, jenž je pyšný na to čím je a snaží se uchovat svou hrdost za každou cenu a zároveň má na starosti řešení problému se vztahy. Do týmu se v průběhu děje začleňuje i ztacené dítě náčelníka lidské osady. Sid a Manny jsou rozhodnuti vrátit dítě lidem, Diego, který byl svými druhy vyzván dítě přinést k popravě, s nimi tento názor nesdílí, ale doprovází je, protože chce mít dítě na dohled. Při průchodu jeskyní Diego spozoruje malby na stěnách, na kterých vidí vyvraždění Mannyho rodiny, cítí k němu lítost, která je spojuje. Při další cestě pod tygrem bouchne podzemní sopka, Manny ho zachrání před jasnou smrtí. Diego si následně uvědomuje, že nechce přivést dítě, lenochoda ani mamuta ke své smečce, kde by je nečekalo nic jiného než smrt.Diego tedy prozradí co měl s nimy v úmyslu, vyzradí plány jeho bývalé smečky, kterou následně náš tým zvířat přemůže. Mimino je v závěrečné sekvenci filmu vráceno zpět jeho lidským rodičům.

1.Bleskovka

28. února 2012 v 20:03 | Electro |  Bleskovky
A nyní je tu první bleskovka za měsíc únor.Odpovědi a dojmy pište do komentů:


1. Jakej máte z blogu dojem?
2.Líbí se vám na něm něco? 3.Znáte nějaké z filmů a seriálů? 4. Připadá vám blog otřesný?
5.Chcete být Affs či Sb?

Zrcadlo

28. února 2012 v 18:34 | Electro |  Moje povídky
Zrcadlo
udělala jsem z toho povídku,protože jsem o tom moc nevěděla,takže:

Jednoho sobotního rána jsem se probudila a říkám si,že je to pěkný den; svítilo slunce a pofukoval mírný osvěžující vánek.Ustlala jsem si a vytáhla ze skříně své oblečeení,stejné jako minulý týden.Měly jsme s mámou malý byteček s 3 místnostma a koupelnou se záchodem.Sešla jsem do vedlejší místnosti,kde byla kuchyně a obývák.Máma zrovna něco připravovala a já si zapla telku.Právě dávali Dobu ledovou 2 a máma mi dala čipsy.Moje nejoblíbenější-paprikové.Ještě před obědem jsem si vyšla ven do parku.Bylo tam plno dětí,ale já měla jednu skrýš,kde jsme se setkávali skoro každý den s kamarádkou.Ta tam také byla,a vydala se se mnou do naší malé jeskyňky.Totiž,když mi bylo 7,tak jsem si našla svojí nejlepší kámošku která se jmenuje Anja.S tou jsme si budovaly tři roky skrýš,a teď už nám zbývalo jen pár malých detailů.Já jsem přinesla zrcadlo.Našla jsem ho na opuštěném odkladišti a mě připadalo prostě hezké.Vzala jsem ho tedy a odnesla si ho do skrýše.Zrcadlo bylo starodávné a bylo na něm napsáno erelpades timbucart,čemuž jsem samozřejmě nerozuměla.Anja přinesla knížky a svůj starý gameboy.Ta místnost byla skoro hezčí než všechny v našem domě dohromady;byl tam i záchod a to hliněný,který byl vlastně sedátko s dírou do země,kde byla několik metrů hluboká díra.Koupelnu jsme tam neměli,ale měli jsme tam ložnici a obývák dohromady.Sedli jsme si s Anjou na sítě-slouží místo postelí a začaly jsme si povídat.Onna říkala,že bysme si měli šetřit na telku a já,že bysme si sem měly dát nějakou zábavu.Pak jsme nakonec šly k zrcadlu a dívaly se na sebe.Pak se ale stalo něco divného.Já řekla coool a ono zmizelo-nevím proč,ale zmizelo.Bylo škoda,ale bylo zastaralé takže se nic nestalo

Konec

Taxi

26. února 2012 v 19:33 | Electro |  Filmy
Daniel žije ve Francii v Marseille a je rozvážečem pizzy.Jeho koníček to však ale není.Daniel má rád rychlost a zná všechny trasy ve městě,ano,může dělat taxikáře,ale nemá řidičák.Vyřeší to jednodušše-jezdí bez řidičáku,jenomže jednou sveze policajta Emilliena,který řídit neumí vůbec-schytala to trafika.Emillien mu nedá pokutu,ale Daniel ho musí vozit a pomáhat mu.Nakonec se z nich stanou přátelé a spolu odstranějí gangy.Mezitím si Daniel vylepšil o dost káru,takže normální Peugot teď jede 35okm/h.Obrázky:

Sladký život Zacka a Codyho

26. února 2012 v 16:48 | Electro |  Seriály

Sladký život Zacka a Codyho

Sladký život Zacka a Codyho je americký komediální seriál, který vypráví o každodenních radostech a strastech dvanáctiletých dvojčat Zacka a Codyho. Seriál se skládá ze tří sérií, přičemž první byla uvedena v roce 2005 na Disney Channel (USA). V roce 2008 Disney představil zbrusu nový seriál The Suite Life on Deck (Sladký život na moři), kde hlavní roli opět hrají dvojčata, a který na seriál Sladký život Zacka a Codyho volně navazuje.
Dvojčata Zack a Cody Martinovi bydlí se svou matkou Carey na pokoji v hotelu Tipton, Carey zde dělá hotelovou zpěvačku. Blonďatá dvojčata tak v hotelu zažívají nejrůznější legrácky, ačkoliv tím nikdy zrovna nepotěší ředitele hotelu, pana Mosebyho. V seriálu účinkuje také herečka Ashley Tisdale, která zde ztvárňuje roli hotelové cukrářky, Maddie. London je bohatá dcera majitele Tiptonu, která je v seriálu vyobrazena jako nafoukaná holka, i když v důležitých situacích se ukáže i její dobrý charakter.Obrázky:

Harry Potter a vězeň z azkabanu

26. února 2012 v 15:00 | Electro |  Filmy
Toto je podle mě nejlepší díl.
Harry Potter slaví o půlnoci 13leté narozeniny,a čte si potají učebnici čar a kouzel.Ani tentokrát se k nemu nechovají Dursleyovi dobře.Ještě k tomu k nim přijela Marge,která ho naštvala tak,že jí vstekem nafoukl.Pak když odešel z domu,záchraným autobusem se dostal do Děravého kotle,kde ho našli Ron s Hermionou,která si koupila kocoura křivonožku.To se ale Prašivce ani náhodou nelíbilo(krysa),a tak,se kvůli tomu Ron s Hermionou hádali.Na Harryho čekala další překvapení,třeba že se učitelem péče o kouzelné tvory stal Hagrid,kterého měl Harry moc rád a profesorem obrany proti černé magii se stal Remus Lupin.Už byste si mohli myslet,že tento rok byl procházka růžovým sadem,jenomže zjistil,že po něm jde vrah Sirius Black,který uprchl z Azakabanského vězení. Harry,Ron a Hermiona zažijou hodně velká dobrodružství a Harry zjistí,že Sirius je jeho kmotr a chce zabít Petra Pettigrewa,což je prašivka.Zjistí též,že Petr zabil Harryho rodiče-řekl Voldemortovi kde jsou a že je Lupin Vlkodlak.Obrázek:

Čarodějův učeň

24. února 2012 v 9:57 | Electro |  Filmy
Čarodějův učeň je o tom,jak jel malý Dave se školou na výlet.Dave se zamiloval do do jedné holky,a napsal jí vzkaz.Ta mu na něj napsala odpověď,jenže když ho položila na sloup,odletěl.Dave se za ním rozběhl a dostal se do nějakého podivného krámu,tam poznal Baltazara,který mu nasadil prsten a ten mu padl.Baltazar šel pro knihu a mezitím všechno Dave pokazil,protože ven vypustil Horáce,zlého čaroděje,který zradil Merlina.¨Tehdy to bylo takhle:

Merlin si najal své 3 učně.1.byl Baltazar,2.byla Veronika a 3. byl Horác.Měl však věřit jen dvoum.Tehdy bojovali proti zlé morganě,která se snažila ovládnout svět a Merlin jí nedokázal sám dostat.Pak tam přišel Horác,ale pomohl jí místo jemu,a Veronika se obětovala,aby je mohl baltazar uvěznit v panence,ze které nemohli ven.

Nakonec se dal Dave na čarodějnicství a nakonci pomocí fyziky,která mu šla dokonale porazili i Morganu i Horáce.Baltazar pak málem umřel,protože byl vyčerpaný,ale Dave svou kouzelnou mocí zděděnou po Merlinovi ho oživil.Ta holka se do něj zamilovala, a Baltazar se zamiloval do Veroniky,a tak žili všichni šťastně.Obrázky:

Age of Empires

24. února 2012 v 9:23 | Electro |  Hry
Nejvíce mě baví strategické hry.Nevím odkdy a proč,ale prostě mě baví.První,kterou vám ukážu,a kterou asi znáte,se jmenuje:

Age of Empires

Age of Empires je hra,ve které si budujete svoji vlastní říši a také se musíte ubránit nepříteli,nebo počítači,který taky staví říši.Nejdřív jste v době kamené a dobíváte se až do novověku.V Age of Empires také stavíte vojska v kasárnách,a těmi právě musíte nepřátele porazit.Jsou Age of Empires 1,2,3, a Expansion(gold editions).Jo a na člověka se klikne pravým tlačítkem(mě to trochu mate,a proto vám to říkám).Jde o to,vytvořit si nejvyspělejší říši,a mít nejlepší a největší levely budov.To jsou nějaké obrázky:

Uložto.cz

23. února 2012 v 16:06 | Electro |  Můj ,,electro"život
Já jsem si skoro od mala stahovala z uložto,a dost mě viděsilo,že ho chtějí zrušit,vždyť na uložto mají úplně všechny filmy,na které si vzpomenete!Problém je v tom,že lidé stahují z uložto,takže si filmy nekupujou,a to moc těm autorům nepomáhá,ale proč by zase lidi měli chodit až někam do obchodu a platit za něco,co mohou mít zadara?!Jo,jenže pak autoři nemají peníze a budou na uložto žalovat,jenže kdo vlastně jsou auttorři uložto?Možná že dostanou licenci-píšou na netu,jenže pokud je to nelegální,nemělo by to uložto provozovat,jenže většina filmů jsou Legální.Dám tu tedy hlasování,takže do komentů napište:

1.)chcete aby skončilo?
2.)Důvod


Zatim Ahoj

Náběr Sbéček

23. února 2012 v 14:56 | Electro |  AFFS nebo SB
Je tu náběr SBéček(nudim se,a tak píšu články,které mě baví:-))

Stejný systém jako vždycky:
1.)Přezdívka
2.)Adresa blogu
3.)Proč chceš být SB-jakýkoliv důvod
4.)chceš diplom?Pokud jo,co na něj chceš?

Odpovědi pište do komentů(od blogu nic nečekejte-je nový)

Harry Potter a tajemná komnata

23. února 2012 v 14:38 | Electro |  Filmy

Harry Potter a Tajemná komnata

O prázdninách Harryho navštíví domácí skřítek Dobby. Varuje ho, že se nesmí vrátit do školy v Bradavicích, protože se tam chystají tajemné a nebezpečné věci. Harry Dobbymu odpoví, že se do Bradavic vrátit musí a tím Dobbyho rozčílí. Rozzlobený Dobby vzápětí použije vznášecí kouzlo, které způsobí, že dort Dursleyů spadne jejich návštěvě na hlavu. Strýc Vernon dá Harrymu domácí vězení, ale vysvobodí ho jeho kamarád Ron Weasley se svými bratry Fredem a Georgem pomocí létajícího auta. Harry pak prožije poslední týden prázdnin u Weasleyových. 1. září se s nimi vypraví na nástupiště devět a tři čtvrtě, ze kterého odjíždí vlak do školy v Bradavicích. Harry s Ronem jdou poslední, je minuta před jedenáctou, ale přepážka na nástupiště je už zavřená. Rona napadne, že by si měli půjčit očarované auto jeho otce a odletět s ním do školy. Jenže na pozemcích Bradavického hradu havarují a naletí přímo do mlátivé vrby. Jejich okázalý příjezd se jim moc nezdařil.
Po pár měsících se ve škole začínají dít zvláštní věci. Nejdříve dojde k napadení paní Norrisové, kočky školníka, potom jednoho studenta. K tomu se najde nápis na stěně: "Tajemná komnata je znovu otevřena, nepřátelé dědice, mějte se na pozoru". Harry, Hermiona a Ron se snaží zjistit, kdo je Zmijozelův dědic a kdo útočí na žáky, protože prozatím je falešně obviněn Harry. Navíc on jako jediný slyší šeptavý hlas ze zdí hradu, který mu říká, že ho chce zabít. Svěřuje se s tím Hermioně i Ronovi, ti mu však příliš nevěří. V soubojnickém klubu, který založil profesor obrany proti černé magii Lockhart, aby se žáci naučili základním kouzlům obrany a útoku proti potenciálnímu nebezpečí, které na ně ve škole v těchto dnech stále číhá, Harry před celou školou mluví hadí řečí. Všichni z něj mají strach a myslí si, že on je Zmijozelův dědic a otevírá tajemnou komnatu. Hermiona se rozhodne, že připraví pro ně tři o vánočních prázdninách mnoholičný lektvar, který je přemění ve tři zmijozelské žáky, a potají se tak něco dozví od Draca Malfoye. Když na to dojde, Hermiona se omylem promění v kočku a musí na ošetřovnu, kluci se pro změnu od Malfoye nedozvědí nic, poněvadž on nic neví.
Před koncem školního roku dojde k dalšímu dvojnásobnému útoku, obětí je kromě jedné studentky z Havraspáru i Hermiona. Harry s Ronem ji jdou na ošetřovnu navštívit. Všimnou si, že v ruce drží malý papírek a když ho roztáhnou, dočtou se, že pachatelem útoků je bazilišek, dávná nestvůra, obrovský had; na koho upře své oči, ten okamžitě zemře. Harry se dovtípí, že Ufňukanou Uršulu, která nyní straší v podobě ducha v dívčí umývárně bezmála už padesát let, tedy stejně dlouhou dobu, před kterou byla otevřena poprvé tajemná komnata, nejspíš zabil tento tvor. A protože nyní byla do tajemné komnaty unesena Ginny Weasleyová, Ronova mladší sestra, dojde Harry pro Lockharta, který, jak doufá, jim pomůže přemoci baziliška. Společně s Ronem zamíří do umývárny, kde Harry najde vchod do komnaty a všichni tři se tam spustí po dlouhé klouzačce. Lockhart jim dole oznámí, že nikdy v životě nedokázal nic, než paměťová kouzla a s Ronovou rozbitou hůlkou jim chce vymazat paměť, ale ta své kouzlo obrátí proti Lockhartovi a navíc se sesype hora kamení, za kterou on a Ron zůstanou uvězněni a Harry se musí vydat porazit baziliška sám. V komnatě nalezne polomrtvou Ginny a také Toma Rojvola Raddlea, který je jen pouhou vzpomínkou studenta z Bradavic. Nyní je to sám Voldemort. To Raddle donutil Ginny otevírat celou dobu komnatu a nyní chce ji i Harryho zabít. Zavolá baziliška. Harrymu na pomoc přiletí Brumbálův fénix Fawkes s moudrým kloboukem, v kterém je ukryt meč Godrika Nebelvíra. S ním Harry zabije baziliška a poté zničí i vzpomínku Toma. Všichni čtyři se zpět nahoru dostanou s pomocí Fawkese.
Harry dostává vyznamenání za zvláštní služby škole a poté, co osvobodí Dobbyho od rodiny Malfoyových, odjíždí na prázdniny zpět k tetě a strýci.Tento díl mi připadal trochu hororový nakonci,ale fakt stojí za to vidět :-)

Harry Potter a kámen mudrců

23. února 2012 v 13:49 | Electro |  Filmy

Harry Potter a Kámen mudrců

Malý Harry Potter žije v domě č. 4 v Zobí ulici a rozhodně nejde říct, že by si prožil šťastné dětství. Bydlí u své tety a strýce - pana a paní Dursleyových - a jeho život mu neznepříjemňují pouze oni, ale také jeho bratránek Dudley. Když mu bylo deset let, začaly mu chodit divné dopisy. Strýc Vernon pozná, že jde o dopisy ze Školy čar a kouzel v Bradavicích, a protože nechce, aby se Harry dostal do kontaktu s kouzelnickým světem, všechny dopisy zabaví a všichni odjedou na opuštěný ostrov uprostřed moře, kam se, podle Vernonova uvážení, žádná pošta nedostane. V tom se ale mýlil. O půlnoci na Harryho jedenácté narozeniny - 31. července, je však znenadání navštíví poloobr Hagrid a oznámí překvapenému Harrymu to, co se mu snažily sdělit dopisy - že má od září nastoupit do prestižní Školy čar a kouzel v Bradavicích. Harry se zároveň dozvídá, že je čarodějem, a také o smrti svých rodičů, kteří nezemřeli - jak si do té doby myslel, při autonehodě, ale že je zabil zlý čaroděj lord Voldemort.
Postupně také zjišťuje, že je ve světě kouzelníků slavný - Voldemort se totiž snažil zabít i jeho, to se mu ale nepodařilo a Harry se tak stal prvním, kdo jeho smrtící kletbu přežil. Voldemort přitom navíc ztratil většinu své síly, čímž se světu kouzelníků značně ulevilo. Po Voldemortově pádu nastalo deset let klidu.
Ráno Harry s Hagridem navštíví hospodu Děravý kotel a Příčnou ulici, kde si Harry vybere v bance, která patří skřetům, peníze, zděděné po rodičích, a nakoupí si školní potřeby a od Hagrida dostane sovu, kterou pojmenuje Hedvika. Prvního září na nádraží King's Cross projde přepážkou (po poradě s paní Weasleyovou) mezi nástupišti devět a deset, čímž se dostane na nástupiště devět a tři čtvrtě, kde nasedne na Bradavický expres. Seznámí se zde také se zrzavým chlapcem Ronem, ale také se svým od té doby velkým nepřítelem Dracem Malfoyem, doprovázeným svými kumpány Crabbem a Goylem. Poprvé se zde setká i s Hermionou Grangerovou a Nevillem Longbottomem.
Ve škole jsou Harry i Ron Moudrým kloboukem zařazeni do koleje Nebelvír. Malfoy, Crabbe i Goyle jdou do Zmijozelu. Moudrý klobouk i u Harryho rozhodoval kam s ním, ale jelikož už Harry zjistil, že ze Zmijozelu vzešlo nejvíce špatných kouzelníků - mezi nimi i lord Voldemort, přesvědčí kloubouk, aby ho poslal do Nebelvíru.
Už při oslavě zahájení školního roku si Harry všimne profesora Snapea, který se na Harryho divně kouká. Později se Severus Snape stane jeho nejneoblíbenějším učitelem. Severus je navíc i ředitelem Zmijozelské koleje.
Po události, kdy Hermionu Grangerovou napadne horský troll, se stane Harryho nejlepší kamarádkou. Postupně se vytvoří nerozlučná trojice kamarádů (Harry, Ron a Hermiona).
Harry se také ukáže být dobrým ve famfrpálu. To je hra na košťatech. Každý tým má sedm hráčů. Tři střelce, kteří hrají s camrálem. Dále dva odražeči, kteří mají na strosti dva míče potlouky, které posílají proti soupeřům s camrálem. Gólman, který hlídá tři obruče a nakonec chytač. Ten chytá zlatonku, která přináší danému mužstvu sto padesát bodů. Stane se členem Nebelvírského famfrpálového týmu a vyhraje hned první zápas proti Zmijozelu. Harry je chytačem.
Na základě vlastního pátrání Harry usoudí, že se někdo snaží ukrást Kámen mudrců, který je uložen ve škole. Jeho hlavním podezřelým je profesor Snape, ale když se dostane až do komnaty, kde je kámen uložen, zjistí, že jej chce ukrást nenápadný koktavý profesor Quirrell. Ten jej chce předat svému pánovi, kterým je právě vrah Harryho rodičů lord Voldemort, který se tak snaží vrátit k moci. Harrymu se kámen nakonec podaří před Voldemortem a Quirrellem zachránit a návrat Voldemorta odložit.

Nintenda

23. února 2012 v 11:19 | Electro |  Nintendo,Psp,Dingo,Gameboy....

Nintendo Ds

Jako první vám ukážu normální Nintendo DS:

Co nás ve škole neučili :P

23. února 2012 v 10:01 | Electro
Nás ve škole neučili skoro vůbec nic,hlavně ne to,při čemž bychom se nenudili.Kreslíte si v hodině,nebo si s někým dopisujete?Já teda jo,a nikdy jsem se díky tomu neunudila k smrti.Možná to bude znít divně,ale já mám školu ráda,ale i ne.Já jsem minulý rok šla na gympl,ale 5 roků jsem strávila na základce,kde byli moji nejlepší kámoši a kámošky,což jsou kluci-Alex,Štěpán,Dan a možná i Šimon s Ondrou a holky jsou- Natálie,Anička a možná i Kamila s Bětkou a Sára.Pak mám ještě kámošku,která taky chodila se mnou na základku,a je to má nejlepší kámoška.Jedině s ní si opravdu rozumím a právě ona má ráda stejné věci jako já.Viděla jsem jí možná jen jednou v životě,ale vídáme se na facebooku.Její jméno je Anja Miskovic.ale abych se vrátila k tématu,ve škole nás neučí třeba to,co chceme,ale učí nás pravděpodobně jen to nejnudnější na celém světě.Tady jsou nějaké obrázky:¨


Samsungy a info

22. února 2012 v 20:12 | Electro |  Mobily,Iphony,Ipody....

Samsung

Takže Samsung má jako ostatní mobily různé druhy.Naučím vás,jak se ovládají-doslova.První,který vám ukážu,je tento:

Uvod

22. února 2012 v 17:50 | Electro
Vítejte na mém blogu.
Pokud tu jste,tak jsem ráda,ale moc toho tu ještě nemám-teda jenom tento článek,ale tady bude později hodně článků,a proto vás prosím,aby kdyby jste se stavili na mém blogu a něco si přečetli,dali komentář,jestli se vám to líbí nebo ne.Je to tu o elektronice,ale i o věcíc.h,které se k nim vstahují.musim to ukončit,ale příští článek bude dlouhý.
Díky,že jste můj blog navštívili a doufám,že na něj ještě někdy příjdete
Your Electro:))