Doufám,že se vám blog líbí ♥

Náhoda či štěstí (1-7)

10. března 2012 v 20:32 | Electro |  Moje povídky
Angelina zrovna vstala.Bylo půl čtvrté,ale nezdálo se,že by byla nějak unavená.Vstala a vzala si na sebe teplé oblečení,jako by se chystala na hory.Sbalila si batoh a šla potichu,aby ji nikdo neslyšel vzbudit její sestru Bellu.Ta už byla dávno vzhůru a společně se oknem spustily po lanech dolů.Bella ještě váhavě zašeptala:,,Angi jsi si jistá,že máme úplně všechno?'' .....,,No jasně,sama jsem to kontrolovala,máme:Lano,nůžky,nůž,papír,nitě,lékárničku,oblečení,jídlo na měsíc,propisku a pár peněz ne?''Slezly tedy na zahradu a vydali se přes trávu směrem k lesu.Bella sice trochu protestovala,ale když zjistila,že mají nože a baterky,uklidnila se.Šly lesem a vypadalo to,že hodlají jít až na konec světa,ale náhle se dostaly na místo,které nikdo nikdy dřív asi neviděl.Bylo to velké město,plné malých baráčků a divných lidí.Angi si už nutně chtěla odpočinout,ale Bellu to natolik okouzlilo,že šla hned k prvnímu z nich a chtěla si s ním povídat.Vyjednala s nimi mír a hned na to se jich spousta seběhlo a začali o ně pečovat.Poté přišel náčelník a povídá:,,Kdo jste,drazí hosté?Jaká cesta vás sem zavedla?'' Angelinu zrovna masírovali,takže odpověděla Bella.,,My jsme sem přišly kvůli vědě,potřebujeme to opravdu moc,a máte to tady strašně hezké.Škoda jen,že tu nemůžeme zůstat.'' Náčelník se zamyslí asi minutu a říká:,,Víte co? Já vám dám šanci.Řekni mi pár vtipů,a snad to nějak přežiju :-D'' Bella se chvíli zamýšlela,protože věděla,že je ve vtipech Angi o dost lepší a tak za ní zašla.Angelina zrovna spala,ale na to Bella nedbala a probudila jí.Po dlouhém přemlouvání dala Belle papírek s pěti vtipama a Bella je začla náčelníkovi předčítat:

1.)Blondýnky
Příjde blondýnka do obchodu a říká,že by prosila bych támhletu televizi nahoře.Prodavač ale odpoví:,,Blondýnky nebereme'' a blondýnka odejde.Druhý den se to opakuje,a když jí pošle ven vezme si paruku a jde zase prosit o televizi.Prodavač ale řekne:,,Blondýnky nebereme''Blondýnce to nedá a ptá se:,,Jak jste mě poznal?'' Prodavač odpoví:,,to nahoře není televize,ale mikrovlnka.

2.)Pepíček
Pepíček sedí ve škole a nic se mu nedaří.
Pan učitel mu na konci hodiny řekne: "Běž, Pepíčku, a kup si kilo rozumu!"
Pepíček na to: "A mám říct, že je to pro vás?"

3.)Lordi
Jean, prší ještě ?
Ano pane.
Tak to půjdu s rybičkama na procházku !

4.)Zvířátka
Může slon chodit na základní školu?
Nemůže, nevešel by se do dveří!
Může slon chodit na střední školu?
Nemůže, nevychodil základní!

5.)Policajti
Jednou zastavil jednoho muže policajt. Muž zastaví auto a policajt mu ríká: "Ridicsky prukaz." Muž mu ho podá a ceká. Pak se ho policajt zeptá: "Jak se jmenujete?" Muž se zeptá: "A ten, co umel císt, ten už tady nedelá?"

Bella si oddechla.Líbily se náčelníkovi vtipy? Příjme je a pohostí,nebo je zabije a uškvaří?Vše se dozvíte v dalším díle....
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Naruta-chan Naruta-chan | Web | 10. března 2012 v 20:46 | Reagovat

super :D a tie vtipy :D

2 Hizuki-chan Hizuki-chan | E-mail | Web | 10. března 2012 v 22:54 | Reagovat

Jáj... sem se zas jednou zasmála... :D

3 Hizuki-chan Hizuki-chan | E-mail | Web | 10. března 2012 v 22:59 | Reagovat

PS: Moc ráda budu tvoje SB, na diplomek jenom Itachiiiiho :*** prosím, ale nenapsalas, co budeš chtít na diplom ty... kdyžtak prosím napiš sem:
http://jashinistka.blog.cz/1201/diplomek

Děkuju moc :D (PS: Je to to oddělení s SB) ;) :D

4 electronic-factor electronic-factor | 11. března 2012 v 9:40 | Reagovat

:-) diplomek budeš mít ještě dnes

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Díky,že jste můj blog navštívili a doufám,že na něj ještě někdy příjdete
Your Electro:))