Doufám,že se vám blog líbí ♥

Květen 2012

Bowling

31. května 2012 v 17:00 | Electro |  Můj ,,electro"život
Ahoooj
zejtra jdu na bowling s kámoškou a moc se na to těšim.
Snad se nebudeme nudit a mě docela bowling jde....(teda na živo moc ne) :D :D
No nic,snad dám pár striků a snad i nějaký ten spare.
Příští tejden jdeme do toho aqua palace,takže to snad bude COOL
Jo a dneska sem snad dám nějakou tu povídku

Aburame Torune

31. května 2012 v 16:23 | Electro |  Naruto postavy
Torune je shinobi z Konohagakure no Sato Skrytá Listová vesnice a je také člen ANBU Root, odkud přišel Sai. Také je jedním ze dvou strážců, které si Danzou-(Hokage) vybral jako doprovod na sraz pěti Kage společně s Fuu.

O postavě:

Podle Danza jsou Fuu a Torune nejlepší z celého ANBU Root. Torune dostal rozkazem poslal pár svých mužů, aby hlídali Naruta, protože Danzo nechtěl, aby Naruto vesnici opustil.

Zbraň:

Torune u sebe nosí jednu středně dlouhou katanu.

Sraz Pěti Kage

Po nepodařeném konci srazu se Danzou, Fuu a Torune střetnou s Madarou. Ten Toruneho i Fuu "vcucne" do jiné dimenze, takže není jasné, jestli jsou ti dva mrtví anebo ne.

Techniky:

Torune má jednu z nejsilnějších dědičných vlastností svého klanu. Ovládá nano-broučky, kteří sídlí v jeho těle. Při vypuštění do těla protivníka ovládnou jeho nervovou soustavu a tím mu způsobí ochromení a velké bolesti.


Shino Aburame

29. května 2012 v 18:10 | Electro |  Naruto postavy
Aburame Shino je Genin z Listové vesnice, pochází z klanu Aburame, který je známý pro svou schopnost ovládat hmyz. Je velmi klidný a vždy respektuje broučí život. Příliš se nesměje, ale uznává hodnotu týmové práce. Shino je také velmi inteligentní a dělá chytrá rozhodnutí a má vynikající analytické schopnosti. Podobně jako Nara Shikamaru, převládá Shino v bitvě, protože je vždy o krok před nepřítelem. Shino byl přidělen do týmu spolu s Hyuugou Hinatou a Inuzukou Kibou pod vedením Yuuhi Kurenai. Dokonce i pro svůj tým zůstává Shino velkou záhadou.
Shino vystupuje v příběhu jen velmi málo. Shino doposud vystupuje jen jako vedlejší postava. Jeho síla, neotřesitelná důvěra a záhadnost ho udělala jednou z oblíbených postava fanoušků, přestože má hrůzné návyky. Jeho analytické schopnosti a opatrná povaha často obtěžují Kibu, který si myslí, že Shino se snaží, aby se stal vůdcem týmu.
ShinoAburame Shino je jedním z řady tejemných postav. Při narození vstoupil do symbiontického vztahu s druhem hmyzu, který se nazývá Kikaichuu neboli destrukční brouci, všichni z jeho klanu žijí s těmito brouky v těle. Výměnou za krmení jeho Chakrou, brouci slouží pro účely svého hostitele. Shinovo oblečení pokrývá velkou část jeho obličeje, nosí černé brýle na očích, bundu s velkým límcem, aby skryl svou tvář. Později kromě bundy přidá ještě kapuci, která ho zahaluje ještě více a dokonce i Naruto má problém ho poznat.
Aburame Shino a Abumi ZakuJeho skutečné schopnosti jsou odhaleny v Chuuninské zkoušce, kde čelí Zakovi. Z Shina začnou vylézat brouci, což některým přihlížejícím přijde odporné. Shino varuje svého soupeře, že jeho brouci se živí Chakrou, čímž by se mohl Zaku stát slabý, aby mohl dále bojovat. Když je Zaku uvězněn mezi Shinem a jeho brouky, tak po něm Shino požaduje at se vzdá. Zaku však zaútočil na Shina a brouky zároven, ale Shino zacpal svými brouky Zakovy ruce. Vzhledem k tomu, že Zakovy ruce se poškodily, tak se staly neopravitelnými. Shino vysvětlí, že trumf nebo skrytý trumf je velmi důležitý v boji.
Vzhledem k tomu, že vyhrál, tak Shino postupuje do dalšího kola Chuuninské zkoušky a jeho soupeř je Kankurou. Nicméně, když byl jejich zápas, tak Kankurou se vzdal. Důvodem bylo to, aby neprozradil tajemství své loutky Karasu. Gaarova nestabilita pak způsobila předčasný plán invaze Zvučné a Písečné. Shino sledoval, jak Kankurou a jeho sourozenci pomáhali ustupovat Gaarovi, šel za nimi v tajnosti. Když se Kankurou připravuje na to, aby zpomalil Sasukeho, tak Shino se utká s Kankurem sám.
ShinoShino ukázal sílu svých brouků a vytvořil klona z brouků, zatímco se přiblížil ke Kankurovi. Dělal, že chtěl udeřit Kankura pěstí, ale ve skutečnosti na něj umístil samičku brouka, kterou mohli jeho brouci pronásledovat a zjistit tak polohu Kankura. Přesto se Kankurovi podařilo otrávit Shina jedovatým plynem, Shino mezitím Kankura našel a jeho brouci vysáli z Kankura všechnu jeho Chakru. Shinův otec, Aburame Shibi, se později objevil a zachránil Shinovi život, když z něj odstranil jed vlastními brouky. Později, Shino byl pryč během mise na záchranu Sasukeho, protože byl na misi se svým otcem.
Vysmátý Shino(docela strašidelnýxD)Ve fillerech pomáhá Hinatě s tréninkem, když Hinata rozvíjí svou novou techniku. Dále se objevuje, když Tým 8 a Naruto hledají legendárního brouka Bikochuu a přitom bojuje s klanem Kamizuru. Tento filler ukazuje, jak spolu Shino, Kiba a Hinata spolupracují i když je Shino tak tajemný. Objevuje se i ve fillerech v Oceánové Zemi, kde bojuje s Akadou Yoroiem a s pomocí Ino ho porazí. V jiném filleru má zase Shino za úkol nezasmát se na pohřbu mrtvého muže, ale je otráven drogou smíchu a neuvěřitelně se směje. Shino pak pomáhá Kurenai v boji proti její bývalé studentce.
ShinoV průběhu několika příštích let byl Shino znovu přijmut na Chuuninskou zkoušku a nakonec byl povýšen na Chuunina. Když seNaruto vrátil do Listové, Shino byl raněn, že ho Naruto nepoznal. O několik týdnů později, Tým Kurenai pod vedením Kakashiho, se připojil k Týmu Kakashi a odešli na lov Uchihy Itachiho v naději, že naleznou Sasukeho. Týmu se podařilo nalézt člena Akatsuki Tobiho. Shino se snažil využít své destrukční brouky, ale Tobiho schopnost se rychle přesouvat mu dovolila, aby nebyl zraněn. Když se tým nakonec dostal na pravděpodobné místo Sasukeho lokace, tak našli jen zříceninu po Sasukeho a Itachiho boji. Oba bratři byli pryč, tým tedy zůstal s prázdnýma rukama, tak se všichni vrátili do Listové.

Překlad jména

Shino je křestní jméno samuraje Inuzuky z románu Hakkenden o psu samurajovi. Aburame znamená "olejová žena" a kompletní jméno "Aburame Shino" se hodně podobá japonskému slovu pro švába - aburamushi . Shino se také podoba slovu "shinobi"

Zajímavosti

Shinova hodnost je Chuunin, ale je také členem Aburame klanu. Narodil se 23. ledna a je mu 16 let. Jeho krevní skupina je AB. Měří 175,1 cm a váží 56,6 kg. Jeho ninja registrační číslo je 012618. Na Nija akademii odmaturoval ve 12 letech a Chuuninem se stal ve 14 letech. Splnil 17 D-misí, 17 C-misí, 9 B-misí a 1 A-misi. Jeho otec je Aburame Shibi. Shina v japonské verzi anime dabuje Shinji Kawada.
Shino je stále jako TenTen postava u které se neobjevila minulost v dětství, zatímco u ostatních jako Naruto, Sakura,Sasuke,Ino, Chouji,Shikamaru, Neji a Leek se už jejich minulost ukázala.
Jutsu (nindža techniky):
Kikaichu no Jutsu
Mushi Bunshin no Jutsu
Mushi Yose no Jutsu
Mushikabe no Jutsu
Mushiyose no Jutsu

Aburame Shibi

29. května 2012 v 17:51 | Electro |  Naruto postavy
Aburame Shibi je otcem Aburame Shina. Stejně jako u jeho syna, tak i jeho tělo obývají destrukční brouci. Na zádech nosí tykev, ale není známo co v ní nosí. Předpokládá se, že v ní nosí destrukční brouky. V příběhu je viděn jen na chvíli, takže jeho schopnosti nebo osobnost není příliš známá.
Ke konci invaze do Listové Zvučnou a Písečnou, Shibi pomáhá svému synovi proti účinkům jedu, který na něj použil Kankurou.
Během filleru v němž Shino, Hinata, Kiba a Naruto bojují s členy klanu Kamizuru, je ukázáno, že kdysi Shibi a zbytek klanu Aburame bojovali proti klanu Kamizuru ze Země Země a zvítězili.

Osobnost

Stejně jako zbytek klanu Aburame, Shibi využívá hmyz, který se živí jeho Chakrou a poslouchá Shibiho rozkazy. Vypadá na to, že je ještě klidnější než Shino a také může být stejně chytrý.

Překlad jména

Aburame znamená "olejová žena" a Shibi je druh dlaždice a také místo určení, lokace.

Zajímavosti

Shibiho hodnost je Jounin a je také členem Aburame klanu. Narodil se 7. září a je mu 39 let. Jeho krevní skupina je A. Měří 181,3 cm a váží 68,9 kg. Jeho ninja registrační číslo je 005480. Jeho syn je Aburame Shino. V japonské verzi anime ho dabuje Kenji Hamada.
V druhém databooku se o něm říká, že je známým člověkem a chloubou klanu Aburame. Podle tohoto databooku je jeho oblíbená věta "Dokonce i duše hmyzu má 5 částí". Tato věta pochází z knižní sbírky Listové "Stovka listů". Tato sbírka odkazuje na Man'yoshu (Sbírku Deseti tisíc listů), slavnou japonskou sbírku básní.
Jméno ve znacích:
油女シビ
Jutsu (nindža techniky):
Kikaichu no Jutsu

ObrázkyNaruto postavy

29. května 2012 v 17:41 | Electro |  Naruto postavy
Naruto je manga,kterou znám nejlíp
proto sem budu dávat info o postavách.
Nebudou z mé hlavy,protože bych to pokopala,ale okopíruju je z Konoha.cz,stránka o Narutovi.Budu sem dávat tak každý den 3 postavy podle Abecedy a znat vás nějaká bude zajímat :D
Dneska přidám tak dvě postavy.
Electro

Ne!

28. května 2012 v 20:00 | Electro |  Můj ,,electro"život
Takto teda ne!!!! S tím se nesmířím!!! Vysvětlení dole:

Jela jsem v pátek k babičce :-) Bylo to tam bezva a měla jsem asi 5 zmrzlin. V neděli odpoledne jsem se vrátila domů... a málem jsem ZEŠÍLELA HRŮZOU!!!!!
Přijela k nám druhá babička a udělala mi v pokoji úplnej bordel.Moje seskupení mangy bylo rozřazeno a na stole místo učení nebylo nic!!!! No hrůza teď už ani nevim,kde mám pokoj :-////
Tohle mi teda pěkně zaplatííííí!!!!

Další design

27. května 2012 v 17:03 | Electro |  Zábava :-D
Uděláte mi pls zase nějakej design? Já potřebuju na svůj blog a hlavně na jeden co mám s kámoškou : www.fred-george-triky.blog.cz fakt napište kdo ho umíte, třeba Katty nebo kdo koliv.Potřebuju to tu trochu rozjet :-) Snad se napíšete

Deník Sasukeho Uchihy 1/?

24. května 2012 v 20:14 | Electro |  Moje povídky
Píšu další povídky a tvořim Shiskeho vzhled,ještě dnes ho sem možná dám....Nyní ale přejděme k povídce

14.5.1832

Dneska nebyl zrovna nejlepší den.Byla sobota.Moji kámoši jako třeba Naruto a Shikamaru si to užívali,ale já teda ne.Celá třída musela jít dneska do školy,i když mělo být volno.Já a ostatní jsme dělali úkoly.Měl jsem to hotové tak za 5 minut,jenomže všechno se změnilo. Když jsme měli s mistrem ,,geyem,, tělák,stala se divná věc.Na cvičiště přiběhla celá rozčílená Hokage sama Tsunade a začala na mě a Naruta řvát,že jsme ji v noci překleslili tečku na čele.To samozřejmě není pravda,protože dobře vim,že to udělal Konohamarův gang,což jsou tři malí ňoumové.Asi bych se neměl s Narutem do žádnejch pakáren plést,jak už mi brácha naznačil.Pokud neznáte mýho bráchu,nedoporučuju vám ho poznat.Žije se mnou a s mojí rodinou v naší hezké vilce a jen si ze mě utahuje.Snažím se být lepší než on,abych ho usadil,jenomže to není jen tak jednoduché,protože zná asi milion technik a pečetí.Achjo,to byl zase den.Už jsem si myslel,že Itachiho porazim,ale najednou příde s takovou technikou,že málem omdlim.No,kdyby se tvýmu příbuznému začalo točit oko,taky bys nebyl zrovna nadšený.Musim se je doučit.Odpoledne k nám přišel Shikamaru.S tím je docela sranda.Hráli jsme na mým playstation od strejdy Charlieho.Nejlepší bylo,když Shika usnul a já na něm provedl jeden z mých kanadských žertíků,které mě naučil Naruto....No,myslím že to zabralo :-) .Docela mi to ale oplatil a já skončil s monoklem.Večer jsem se díval na jeden dobrej film se jménem Sedm samurajů.Docela mě to bavilo....Horší byla jiná věc....Zapoměl jsem na trénink!!!

15.5.1832

Zrovna,když jsem se s Narutem a mojí kámoškou Sakurou venku opaloval,sem vtrhnul mistr Kakashi.Bylo to kvůli tomu tréninku a že ho zítra musíme porazit,jinak se nestaneme bla bla bla bla bla......Nuda,ještě,že jsem si nezapoměl zacpávky do uší.Snad mě Kakashi nezabije.Potom si pamatuju jenom to,že jsem byl u číŇanů(nemyslim v zemi ) To snad ne,....Zbytek dne jsem strávil v posteli s horečkou ( cha,Kakashi si nemuže stěžovat) Chytrý plán Sasuke řekl jsem si pro sebe a šel spát


konečně

23. května 2012 v 18:23 | Electro |  Můj ,,electro"život
Konečně....po době....po marném pátrání.... po roku 2012......jsem si konečně udělala svoji vlastní postavu.No hurá co :D
Tady vám jí ukážu,je to jen hlava a není to Shiske,spíše by to byla Shiska,což je dost divný...Moje oblíbený jméno je Angi,Bella,Bengi,Anlla....sakra motá se mi hlava... Nevim jéno ani příjmení u holky...Jak se může asi jmenovat??? poraďte mi pls... tady je :D
Ty brejle dělám furt,toho si nevšímejte XD

Párty v Aqua palace

23. května 2012 v 16:44 | Electro |  Můj ,,electro"život
Nazdááár :-)
Dneska ve škole(myslim tu nudnou budovu,kam jsem nucena chodit :D ) jsem dostala nápad a to skvělej !
Uspořádám Aqua palace party
Pozvu asi sedm lidí a budeme si užívat vodní tobogány a trychtýř.Jen musim zjistit,kolik to stojí.Pozvánky už mám,takže už jenom stačí je pozvat :D

Jsou různé důvody,proč tam lidi jdou(tady jsou,abyste se zasmáli ;-) )

1.Dan: Nechci na oslavu nejhorší holky ze školy,která se koná stejnej den!!!
2.Martin(danův bratr) : Nechci na oslavu nejhorší holky ze školy,která se koná stejnej den!!!
3.)Viktor : Aqua palace je cool
4.) Kristý : Trychtýř,trychtýř!!!
5.) Christián : Bez dozoru v Aqua parku :) :)
6.)Možná!! Anja-moje nej kámoška
7.)Jeden kámoš ze základky (teda v podstatě ten,který se napíše na face 1. :D )

No,od Aqua palace to bylo celé a teď přichází na scénu SAsuke :D
photo edited for free at www.pizap.com

Hurááá

22. května 2012 v 18:28 | Electro |  Můj ,,electro"život
Mám dost super zprávu.
Nejdříve vám ale musim napsat,co chci v budoucnu dělat....
teď = gympl
pak - .... JAPONSKO
dělám všechno ohledně Japonska-učim se Japonsky,hledám dějiny Japonska a snažim se rozeznávat písmo.....
Super zpráva je,že to nikomu nevadí a moje nej kámoška tam chce taky. :D :D

Otázka..
Zajímá vás to?? Ehm....ne,ale to je fuk
ale co vy? kampak byste si nejraději vyrazili?pište do komentů

Nová soutěž

20. května 2012 v 15:09 | Electro |  Zábava :-D
Máme tu další soutěž.Jestli se chcete přihlásit,napište pod text:
Přezdívku
Blog
Email(důležité)

V soutěži musíte napsat povídku na dané téma( až se zapíšete dam ho) a poslat na můj email: Shiske@email.cz

Doufám,že se vás zapíše co nejvíce :)

Areligan 2

14. května 2012 v 19:19 | Electro |  Moje povídky
Mám málo povídek a tak píšu pokračování Areliganu... :D Samozdřejmě s vámi :D

,,Dneska máš službu ty,Shiske,,řekla mu v parku Angelina s Jitřenkou když si s Rickem a Mikem a Yoshim,Katty a Saruki hráli.,,Jakou službu?"zeptala se Katty,která se právě teď sklouzla dolů po skluzavce.Nikdo neodpovídal a Katty se zamyslela.Napadlo jí,že skrývají něco důležitého a nechtějí jí to ukázat.Nad tím nápadem se rozzlobila.Došla tedy k Saruki a zavolala i Inince,Aye,Aře i Magice.Ty se sešly a usmyslely si,co by mohli udělat.Nemyslely ale moc rychle a proto už bylo sedm ráno,když se konečně dohodly.,,Budeme tým Lacembers",řekla konečně Ara a rozešly se.

Mezitím stál Shiske na hlídce a okouzleně se koukal na mořskou pannu.Ta si teď jemnýma rukama prohrabávala vlasy a počítala perly,které si nedavno vylovila.Shiske si na ní ale už zvykl a taky zjistil,že má ráda přírodu.Vždy si totiž sedala na kameny a koukala se po stromech.Jezírko,ve kterém žila, se údajně jmenovalo Erinix,ale Shiske mu říkal lucky lake (v překladu šťastné jezero).No,vypadalo nějak takhle:

Shiske tam byl i s Yoshim,který jim přinesl svačiny(pár obložených chlebů a ,,ramen,,* v kelímku) S Yoshim dumali,jak se mořská panna dostala do jezera a proč nemluví.Nevěděli si prostě rady,a tak toho nechali a začali obcházet jezero.Za chvíli se dostavily Angi s Jitřenkou celé udýchané.,,Co se stalo?" zeptal se okamžitě Shiske.,,Jdou po ní....je jich spousty...prohráli jsme!"řekla Angi a kecla si na zem.,,Nic není prohráno,musíme bojovat,"řekl odhodlaně Shiske a začal všem rozdávat zbraně.,,Angi,Jitřenko vy dvě budete jen tak sedět u jezera a šplouchat se,Ricku,Yoshi,vy budete nablízku Angi a Jitřenky s vytasenými meči,Já vás budu krýt ze zálohy"! Všichni neměli čas na hádky,a tak udělali to,co jim Shiske řekl.Pak už jen napjatě očekávali příchod vetřelců....

,,Na ně !"zvolal Lacembers a utíkal k jezeru.Ara,která je vedla se zarazila.,,Jaktože tu nikdo není?"Co Shiske a Yoshi s Rickem ?,,Ahoj Aro"ozval se diplomatický hlas a Angi se na ni otočila,,co tu chcete?",,Válku!"řekla Ara a tým Lacembers se na Angi s Jitřenkou vrhl....

Jak dopadne válka?Co se stane s Mořskou pannou? Příště uvidíte.....

Areligan povídka 1

6. května 2012 v 10:22 | Electro |  Moje povídky

JMáme tu novou povídečku,protože jsem poslední napsala už dávno.Tahle nebude mít lidi ani věci od Naruta,ale bude i o vás(nelekněte se).No,role vám vyberu podle toho,jak se mi jevíte a nyní už je tu povídka:

Právě byla jedna hodina po půlnoci, a Shiske spal jako dřevo.Celý včerejší den pracoval a už se nemohl dočkat,až ukáže svým kámošům a kámoškám ze třídy,co stvořil.Právě se mu zdál nádherný sen o zmrzlinovém světě a pak trochu horší,že se propadl do světa zeleniny.Shiske byl spíše na sladkosti.Nejdříve fakt jedl zeleninu i ovoce,ale potom si řekl,že když je jídlo,který ho osvěží(myslel zmrzku),tak ho bude jíst častěji.Ne žeby po jídle tloustnul.On to vždy na těláku vyběhal.Teď bylo Shiskemu 12let a byl docela kamarádský.Však uvidíte zítra(v povídce)

Shiske se právě probudil.Byl celý šťastný a vydal se do školy.Před školou ho čekali jeho nejlepší kámoši: Yoshi,Mike a Rick.Taky jeho kámošky: Jitřenka,Ininka a Katty.S těma si zažil hodně srandy při kanadských žertíkách.Naštěstí Inince vlasy zůstaly...Shiske si stoupl na schody a začal:,,Haló,trochu pozornosti na pár minut".Všichni se k němu otočili a on řekl:,,Můj strejda John mě a mé třídě a kámošům nechal postavit obrovskej bazén.Kdo chce,ve tři s plavkama v Jingley street." Ostatní začali jásat a Shiske se pousmál.Byl tam i tobogán a z toho budou všichni šílet.Pak začala zase škola a jásot se proměnil v unuděné pohledy a vzdychání.Vyhrnuli se tedy nahoru a sedli si (Shiskemu zbylo místo vedle Mikeho).Do třídy přišel učitel Asireg a začal jim vyprávět dějiny.Všichni by usnuli,ale byli natěšení z bazénu.Asireg se tomu též divil a začal vyprávět znovu.Všichni tentokrát opravdu usnuli a probudili se až na oběd.

Zase nějakej humus byl,jak si Shiske všimnul(no tak uznejte,že krupicová kaše s houbama je humus :D ) Rovnou to vyhodili a šli si koupit do bufetu hambáče.Najedli se,a rozprchli se pro plavky.Ve 15:00 hodin už tam všichni stáli:Yoshi,Mike,Rick,Katty,Ininka,Jitřenka,Ara,Aya,Saruki,James,Angelina,Bella,Lee,Sasuke,Sakura,Kiba a Akamaru(Na Akamara se strýček John díval nedůvěřivým pohledem).Všichni se vrhli do bazénu.Hráli různé hry a Shiske je na chvilku nechal samotné.Dospěl k ukázání svého vynálezu.Od bazénu vedl zelý drát do lesa(nebyl vidět).Shiske,který věděl umístění se do lesa vydal a zatáhl za páčku.Ozval se děsivý řev a Shiske věděl,že to klaplo.Běžel zpátky k bazénu a koukl se.Katty,Jitřenka a Angel byly nahoře na obřím vodotrysku.Nadávaly Shiskemu a moc a moc se smály.Shiske byl rád a tak v 17:00 všichni odešli domů,kromě Yoshiho,který u něj přespával.

Druhý den měli volno,a tak se Shiske s Yoshim vydali do lesa.Cesta byla mokrá od vodotrysku,ale naštěstí měli normální nepromokavé boty. Yoshi navrhl,že by se mohli zastavit u Mikeho a Ricka.Shiske souhlasil a tak se k nim nakonec připojili taky.Lesem šli dál a už byl čas oběda.Shiske a Rick s sebou vzali jídlo a rozdělili se s ostatníma.Po chvilce došli dál do lesa a ocitli se u velikého rybníka.Vyděli,jak je překrásný....V tu chvíli zaslechly zvuky!!Schovali se za stromy a sledovali,odkud přišly.Shiske uviděl Jitřenku s Angelinou,jak bojují o rybník s dýkama protoi pytlákovi s katanou.Shiske,který šel trochu dál,aby líp viděl,našel bednu se zbraněmi.Popadl luk,vložil šíp a instinktivně vystřelil.Do pytláka se strefil a vyšel z úkrytu.Angi,Jitřenka,Yoshi,Rick a Mike se na něj s obdivem koukali.Pak řekli naráz:,,Ty střílíš z luku?"Shiske se zamyslel a odpověděl:,,jo,někdy na to příjde"usmál se a zeptal:,,Angi a Jitřenko,co jste zde chránily?",,To říct nemůžeme Shiske..."odpověděla Jitřenka,ale Angi řekla:,,Vlastně tu chráníme mořskou pannu,ale ty nám stejně neuvěříš!"Shiskeho to vyvedlo z míry a tak řekl:,,Jo,ale ukažte mi jí!"Jitřenka pokynula Angi a ta zakroutila rukou,jako kdyby odháněla vlny.Z vody se vynořila tak překrásná dívka,že tam Yoshi málem skočil.Jentaktak ho stačili odchytnout.,,Ehm,Angi?"optal se Mike,,Copak?"řekla nedůvěřivě Angelina a bála se,že tam skočí taky.,,Z toho by mohl vzejít problém".

Angelina s Jitřenkou potvrdily Mikeovi,že jsou hluboko v lese a moc lidí sem nechodí.,,Jo,jenže nebýt Shiskeho byste prohráli!!"Angi se zamyslela,ale v duchu s ním souhlasila(už byla opravdu na pokraji sil a dýka proti kataně je jako mravenec proti hadovi.)Pak Rick navrhl jeden ze svých skvělých nápadů.:,,Utvořme tým a budeme se každý den střídat na hlídce.Když budeme ve škole,uděláme tam nějaké ty pasti a spolu pannu ochráníme."Shiske se podíval na Ricka a na ostatní.Byl to perfektní nápad a Shiske to moc dobře věděl(už dostal nápad na pastičku).,,Musíme si však rozdat zbraně",pronesl probraný Yoshi a začal prohrabávat bednu.Shiske si nechal luk,Mike a Yoshi dostali meče,Rick si vzal katanu po pytlákovi a Angi s Bellou si vzaly zpět své dýky.,,Vždy budou mít dva lidi službu na týden,ale nesmí být Angi s Bellou spolu,ale s nějakým klukem."podotkl rick a zatím spolu všichni odešli domů(teda Shiske ne:uskutečnil svojí past a dal vodotrysk k rybníku a vždy když panna zmáčkne tlačítko,tak pytláky a ostatní lidi poleje obří sprchou.....Tým pojmenovali.....ARELIGAN!!!


docela krátká,moc času nebylo,ale snad se líbila(napište jestli jo a kolik chcete pokráček) Pokračování příště.


Avengers

5. května 2012 v 20:15 | Electro |  Filmy
Takže,dneska jsme byly s mojí nejlepší kámoškou v kině na Avengers.To je film,který vám teď popíšu :D :D

Země se bortí a zbývá už jen pár hrdinů,kteří jsou ochotní ho zachránit.To jsou oni a popíšu,jak se mi kdo jevil:


1.Capitain America
Ten se jako druhý připojil k týmu Avengers a moc se mi na něm líbilo,že byl správnej,a nedovolil Iron manovi(ten tam byl taky) se povyšovat nad ostatní a líbilo se mi,jak používal svůj štít jakolítací talíř a vymrštil ho po ostatních.Nelíbilo se mi,že neměl meč(což u samotného štítu vypadalo dost blbě :-( )Jak vypadá?? :

2.Iron man
Iron mana asi znáte,ale v téhle roli hrál naprosto úžasně.Byl vtipný a využíval toho.Tady je jedno z jeho kličkování...

Pracovník mu volá v romantické chvíli:
,,Haló pane?"
Iron man: ,,Tady je dvojník pana Starka,zanechte vzkaz"!
Pracovník:,,Je to naléhavé!!"
I.M.:,tak mluvte naléhavě!!"

V tom se otevře výtah a vyjde ten pracovník.
,,á,vida,náš dvojník... :D :D

malá událost...

3. května 2012 v 20:54 | Electro |  Můj ,,electro"život
Velmi malá,ale dobrá událost..
...
photo edited for free at www.pizap.com

:D :D :D
Děláno v PiZapu ;-)

Pro Katty Hinatu za vítězství v SONB

2. května 2012 v 19:43 | Electro |  Diplomky
Snažim se tu bejt co nejvíc,a tak plním to,co jsem slíbila(ocenění+diplík).
Je trochu narychlo v piZapu,ale snad se bude líbit.... :D :D
Reklamaci příjmám(je to fakt narychlo..

no time for you

1. května 2012 v 19:57 | Electro |  Můj ,,electro"život
z názvu již víte,že nemám moc(spíš vubec) čas na blog a obíhání takže:

dejte si mě do neaktivních

budu se snažit přijít

nebudu moc psát-tento týden(zbytek) asi jen v pátek nebo v sobotu.

Nové AFFs - SB.Diplíky vám udělám co nejdřív a na ty od vás se mileráda kouknu a díky :-)


ještě jednou promiňte :-(
Díky,že jste můj blog navštívili a doufám,že na něj ještě někdy příjdete
Your Electro:))