Doufám,že se vám blog líbí ♥

Aburame Shibi

29. května 2012 v 17:51 | Electro |  Naruto postavy
Aburame Shibi je otcem Aburame Shina. Stejně jako u jeho syna, tak i jeho tělo obývají destrukční brouci. Na zádech nosí tykev, ale není známo co v ní nosí. Předpokládá se, že v ní nosí destrukční brouky. V příběhu je viděn jen na chvíli, takže jeho schopnosti nebo osobnost není příliš známá.
Ke konci invaze do Listové Zvučnou a Písečnou, Shibi pomáhá svému synovi proti účinkům jedu, který na něj použil Kankurou.
Během filleru v němž Shino, Hinata, Kiba a Naruto bojují s členy klanu Kamizuru, je ukázáno, že kdysi Shibi a zbytek klanu Aburame bojovali proti klanu Kamizuru ze Země Země a zvítězili.

Osobnost

Stejně jako zbytek klanu Aburame, Shibi využívá hmyz, který se živí jeho Chakrou a poslouchá Shibiho rozkazy. Vypadá na to, že je ještě klidnější než Shino a také může být stejně chytrý.

Překlad jména

Aburame znamená "olejová žena" a Shibi je druh dlaždice a také místo určení, lokace.

Zajímavosti

Shibiho hodnost je Jounin a je také členem Aburame klanu. Narodil se 7. září a je mu 39 let. Jeho krevní skupina je A. Měří 181,3 cm a váží 68,9 kg. Jeho ninja registrační číslo je 005480. Jeho syn je Aburame Shino. V japonské verzi anime ho dabuje Kenji Hamada.
V druhém databooku se o něm říká, že je známým člověkem a chloubou klanu Aburame. Podle tohoto databooku je jeho oblíbená věta "Dokonce i duše hmyzu má 5 částí". Tato věta pochází z knižní sbírky Listové "Stovka listů". Tato sbírka odkazuje na Man'yoshu (Sbírku Deseti tisíc listů), slavnou japonskou sbírku básní.
Jméno ve znacích:
油女シビ
Jutsu (nindža techniky):
Kikaichu no Jutsu

Obrázky


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Saruki & Daisuke Saruki & Daisuke | Web | 29. května 2012 v 19:25 | Reagovat

musím uznat že sou si dost podobní :-D

2 Jitřenka Jitřenka | Web | 29. května 2012 v 20:57 | Reagovat

[1]: jj
P.S:Nádhernej design!:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Díky,že jste můj blog navštívili a doufám,že na něj ještě někdy příjdete
Your Electro:))