Doufám,že se vám blog líbí ♥

Červen 2012

Shiskeho výgeb :D

19. června 2012 v 19:09 | Electro |  My real life
Shiske sýýýr :-D

hodně divný že? :D :D

Shiske

14. června 2012 v 17:06 | Electro |  My real life
Nazdááár...podařilo se mi udělat Shiskeho :D Tady ho máte:

né,to je bojový už veliký Shiske,musim udělat ještě jako kluka

Doba Ledová

12. června 2012 v 20:00 | Electro |  Filmy
Táákže,určitě si na ní vzpomenete.
1.Ice Age
2.Doba Ledová 2 Obleva
3.Doba ledová 3 úsvit dinosaurů¨
Je to strašně známé-postavy znáte: Manny,Sit,Diego,Edie.Crash....
Nejlepší je však.. veverka Scratt :D

výsledky třídění

10. června 2012 v 13:35 | Electro |  AFFS nebo SB
Ahoj ahoj,máme tu výsledky třídění,takže tady vidíte:


ZAPSALI :

Aya
Saruki
Kioshi a Li-lian
Katty-hinata
Iniciny povídky
Jitřenka
Sakura a Sasuke
Lee
Bebe
Shizue Asahi
Magika
Alliade chiaki sheppetsu
Black Shine
Ara
Monotsuki Myphira

Taková historka...

9. června 2012 v 18:25 | Electro |  Můj ,,electro"život
V úterý jsme měli školu samozřejmě a šli jsme na oběd. ( My máme totiž takový ty ,,čipy,, že si bliknete na obrazovku a ono to pípne...) Já jsem si v pondělí dávala už obědy,ale v úterý mi to řeklo:,,nemáš oběd"! ,,cože? ale já si ho volila včera"řekla jsem,ale ta co dávala jídlo řekla prostě že smůla!! Byla jsem naštvaná,že nemám nic k jídlu protože jsem ten den neměla svačinu (teda malou xD ). Sedla jsem si k mojí nejlepší kámošce Ami a mému nej kámošovi Danovi. Ten říkal,že mi po dojezení dá talíř,ať se můžu najíst.Namítla jsem ale,že ta ženská si mě pamatuje a nemůžu jen tak jít a dát si jídlo.Dan tedy řekl,že si půjde přidat on a dá mi jídlo. Byl to geniální tah....nebýt jedné družinářky.Dan mi nesl tedy jídlo,ale pak do toho ta družinářka zasáhla a řekla že to teda ne a bla bla bla.... No chápete to?
Takže to Dan musel celý sníst on.Ta **** družinářka to nakecala hospodářce a ta tam vběhla a poslala mě ven.Jako kašlu jí na to!!! Pak jsem se tedy najedla až v lídlu a ve středu mi bylo dost zle,a tak jsem ani nešla do školyy :-/ tady vidíte,jak jsou lidi zlí!!! Ale jedno jsem zjistila: Je dobré mít kámoše a kámošku :D

Nová soutěž

8. června 2012 v 18:42 | Electro |  Zábava :-D
Nazdárek Zdárek ! (sakra,jsem jak flanders)
Je mi líto,že se do soutěže o povídku zapsali jen 3 lidi a tak dělám novou soutěž,která se vám může líbit a to SONP
Soutěž o nej postavu.Však víte,Katty to měla taky na blogu a zapsalo se docela dost lidí,tak doufám,že se též zapíšete (promin Katty za kopčení,ale i ty se mužeš zapsat)

Znáte:
1.)Přezdívku
2.)blog
3.)Udělejte na blogu článek s postavou,kterou chcete dát do soutěže (Do komentu napište jméno článku)

Snad se vás zapíše více :-)

Třídění

5. června 2012 v 17:24 | Electro |  AFFS nebo SB
Je tu znova třídění SB.Stejná pravidla:

Ti,kteří už jsou:
1.Přezdívku
2.Blog
3.Proč chtějí nadále zůstat


Nové
1.Přezdívku
2.Blog
3.O čem je váš blog
4.Proč chcete být SB

Naruto aneb jak Naruto se Sakurou porazili Kakashiho

5. června 2012 v 16:26 | Electro |  Moje povídky
Naruto se s Jiraiyou po 2 letech vrátili do Konohy.Naruto hnedka vyběhl na nejvyšší sloup:,,Ach,všechny mé vzpomínky.Nic se tu nezměnilo!" ,,Naruto,poběž dolu,"křičela na něj Sakura s Konohamarovým gengem.Naruto skočil dolů a uvítali se.Sakura byla trochu smutná,protože zjistila,že ji Naruto přerostl,ale byla ráda,že je zpět.Naruto se pak se Sakurou šel ohlásit Hokage -sama(Tsunade).Cestou potkali Shikamarua a Temari.Shikamaru vytkl Narutovi,že je jediný genin a i Sakura je chuuninka,Neji už jounin a Gaara už je kazekage(něco jako hokage).To Naruta fakt dostalo.Došli tedy za ,,bábi tsunade,, jak jí Naruto říkal a ohlásil se jí.Povídal,že je už perfektně vycvičený v ninja technikách a moc se zlepšil.Jiraiya akorát přitvrdil.Tsunade řekla,že tedy dobrá,ale dokáže to tak,že s někým bude bojovat.,,S kým,S kým?" ptal se Naruto a Tsunade ukázala z okna.Na střeše seděl Kakashi a četl si svou oblíbenou knížku ,,flirtovací ráj,,.Naruto se s ním přivítal a řekl:,,A,mistře Kakashi mám pro vás malý dárek.Naruto vytasil knížku a Kakashi z toho málem

omdlel ,,to jsou ale nejnovější série!!"řekl Kakashi obdivně.Jiraiya jen přikývl,protože on je autorem těchto knih a řekl:,,To se dalo čekat,mé knihy jsou vždy originální".,,Počkat,takže Kakashi bude můj protivník?" ,,Ne"odpověděla Tsunade,,Sakura bude bojovat taky"!! ,,Tak tedy ve 3 na cvičišti,řekl Kakashi a zmizel.,,Vsadím se o co chceš,že si šel číst tu knížku!"prohlásil Naruto a zatvářil se znuděně.,,Měli bychom si promyslet nějaký plán"řekla Sakura,ale nedostali se k tomu.Ve tři se tam oběvili a nakonec tam po dlouhé době přišel i Kakashi a řekl:,,Omlouvám se mládeži,ale musel jsem pomoct jedné staré chudé paní..... " ,,To je lež!"řekli jednohlasně Naruto a Sakura.,,Kakashi se jen usmál" Na opasku měl zachycené 2 rolničky.,,Jsou stejná pravidla,musíte mi vzít rolničky..." ,,Můžete k tomu použít hvězdice i kunaie..."řekl Naruto, ,,ale když nebudete mít chuť mě zabít,neseberete mi je",dořekla Sakura.,,Výborně,můžeme tedy začít"řekl Kakashi.
,,Kage Bunshin no jutsu"ozval se Naruto a oběvili se dva kloni.,,Henge"řekl jeden a proměnil se v fuuma shuriken.Vrhli se po Kakashim.,,Kakashi provedl pár obratů a najednou zůstal Naruto v dost nérvozní pozici,kdy se mu Kakashi dostal za záda a mířil na něj tím shurikenem.Za kakashim se ale oběvil pravý Naruto s kunaiem připraven bodnout.,,Klid,"řekl Kakashi,,ještě jsem ani neřekl start".Kakashi se podíval na Sakuru a zmizel.Naruto a Sakura tam zůstali,ale neviděli ho ,,Nahoře neni,vlevo není,vpravo není...zbývá jenom dole!" Vší silou se rozpřáhla a uhodila silně do země.Ozval se malý výbuch a asi na 100 metrů byla země celá zníčená.,,Tady jste mistře kakashi,"řekla líbezně Sakura a na překvapeného Kakashiho se usmála.,,No rozhodně si při tom už nemůžčíu číst,"povzdechl si Kakashi a povzdechl si,,potřeboval bych zjistit jak to skončí."První lekce-tajjutsu-řekl a začal na Naruta útočit.Naruto se vyhýbal,ale ta rychlost na něj byla příliš velká.Narazil do stromu.Sakuře,která má obrovskou ránu se ho zase nepovedlo strefit,protože byla příliš pomalá.Pak se Kakashi vzdálil,ale ještě stačil říct:,,Druhá lekce-genjutsu."Naruto a Sakura spolu šli a přemýšleli jak na Kakashiho vyzrát. ,,Sakuro,Naruto..pomoc!!!"stál tam Sasuke celý poškrábaný a od kunaiů.,,Utekl jsem od Orochimarua a ten mě málem zabil,pomoc!!!" Naruto na něj hleděl divným pohledem plným strachu,ale Sakura řekla:,,Ráda bych si s tebou popovídala dýl sasuke,ale ty jsi jen iluze"řekla Sakura ,,Kai" Sasuke se rozplynul a Sakura Narutovi,který už si připravoval rasengan řekla:,,Támhle za tím stromem"Naruto se tam vrhnul a Kakashi jen tak tak uskočil.Sakura ho honila s Narutem a zastavili se na pustině.,,Třetí lekce-ninjutsu,"řekl Kakashi a pronesl:,,Katon-ohnivá koule"!,,Bacha !"křikl Naruto a jentak tak uskočili před ohněm. Kakashi už ale začal dělat další pečetě a už tu byl vodní drak.To Sakuru s Narutem spláchlo a octli se v lese.,,Snad má i mistr Kakashi nějakou slabinu,"řekla Sakura a sedli si pod strom.Po chvíli Naruto řekl:,,Už to mám,už vím co to je!" ,,Co?" optala se Sakura(jaktože na to tak rychle přišel) ,,Každýmu by to po letech došlo" řekl Naruto a usmál se.Plán mohl začít.Naruto se Sakurou se vrhli ke Kakashimu.,,Cože? útočit na mě takhle zblízka?To snad neuděláte že ne?" ,,Mistře Kakashi,víte jak jsou flirtovací taktiky,tak hlavní hrdinou je"..... ,,Neee spoiler!"zařval Kakashi a okamžitě si zacpal uši a zavřel oči. Když je konečně otevřel,uviděl usměvavého Naruta a Sakuru,jak drží rolničku. ,,Prohrál jste mistře Kakashi"řekl Naruto. ,,Naruto sice nevěděl hlavního hrdinu,ale domyslel si to a...."povídala Sakura.
Prošli jste,ozval se za nimi hlas a oběvily se Tsunade a Shizune.Od teď budete tým Kakashi,ale Kakashi bude rovným členem týmu a ne váš mistr.
Konec....?

Snad se vám to líbilo,byla to první část Naruta shippuudenu a trochu jsem ji předělala,teda doufám,že jste části aspon pochopili :D
teď Saku Naru:
' naruto x sakura narusaku shippuuden sakunar

Jeden z nejhorších dnů mého života

2. června 2012 v 19:35 | Electro |  Můj ,,electro"život

První vám ale musim napsat událost v pátek:

Normálka ---dobrej den
Dopoledne škola(nic mo neděláme)
Odpoledne bowling,sotva jsem dala spare :D
Po bowlingu minigolf.(v pohodě :P )

Docela srandovní příhhoda:

S kámoškou a její ségrou jsme se byly kouknout do pet centra ( zverimex) Musim uznat,že za necelou 70 si koupíte leda tak krmení pro křečky nebo cvrčky.Chodily jsme po krámě a co nevidím?? Křeček za 89 kč!!!!! Chtěla jsem si ho koupit!!!!Pak jsme šli ven,kde čekala mamka a šly jsme do mcdonaldu alá nejlepší kuřecí nugetky(jsme si samozřejmě dali) Bohužel jsem křečka nedostala. :-( Poté jsme jely domů. Přišla ke mně další kámoška a koukaly jsme na simpsny.Pak jsem já šla k ní domů a mamka řekla,ať jsem do 10:00 ráno zpátky doma.Byla jsem ráda,že jsem k ní šla a koukaly jsme na Shreka a muže v černém 2.Pak jsme usnuly....

Sobota

1.Chyba --Usnuly jsme pozdě a probudily se ve 9:15 a za čtvrt hodiny jsem měla bejt doma.!

2. Chyba - přišla jsem domu a musela jsem se učit zemak a matiku

3.Chyba začala mě strašně bolet hlava a mama myslela,že simuluju abych nemusel počítat.Jako podle mě není simulace,když mám dojem že muj mozek me tahne dolu!!!

4.)Chyba - Nandala jsem si prej moc obeda

5.)Chyba Pocitala jsem asi blbe ale tato chyba neni moje ale mamy a učitele,kterej mi to nevysvětlil

6.Chyba-Musela jsem se koukat na nějakej film,kde byla MATIKA

6-2 Chyba - Naštvalo mě to!!!

7.Chyba,nešla jsem na vystoupeni kamošky .... ale bolela me hlava-jinak bych šla!!!

8.Chyba--plakala jsem celej den,protože na me mamka řvala ze nic neumim a blá blá blá.....!!!!!!!!!!!!!

9.-asi zavolám kámošce aby sem přišla :-///// (to neni chyba ale pokračování dne)

No není to hroznej den???!!!! oproti pátku....

Díky,že jste můj blog navštívili a doufám,že na něj ještě někdy příjdete
Your Electro:))